Hizmetlerimiz 

Kurye34 olarak sizlere birçok alanda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında kurye, motorlu kurye, kurye kiralama gibi birçok ayrıcalık bulunmaktadır. Firmamız kurulduğumuz ilk günden beri her zaman için müşteri memnuniyetini daha üst düzeyde tutmak için çaba harcamaktadır. Günümüzde hiç kuşku yok ki en önemli nokta sizlerin gerçekten de bu konuda hizmetlerden en iyi geri dönüşü alabilmeniz. Sonuç itibarıyla en kaliteli hizmet, her zaman için müşteriye sunduğumuz da daha rahat bir sonuçlanacaktır. Motorlu kuryeler bu konuda gerekli eğitimleri alırlar.  

Hizmetlerimiz arasında bu işlemler varken hızlı ve kolay bir biçimde müşterilerimize sonuç sunmaya gayret göstereceğiz. Öncelikli olarak hedefimiz her zaman için sizlerin daha doğru ve daha rahat bir hizmet almanız olacaktır. Günümüze baktığımızda her firma kendine göre bu hizmetleri ihtiyaç duymaktadır. Hizmet ayrıcalıkları ile sizlere daha rahat ve daha kontrollü bir sonuç sunmaya gayret gösteriyoruz. Personelimiz temel değerlerimize uygun şekilde işini heyecanlı ve kaliteli şekilde yapmaya gayret göstermektedir. Bilindiği üzere taşıma hizmetinde firmanın görünen yüzü artık kurye olmuş bulunuyor. Bu yüzden tüm personellerimiz kendi kıyafetlerine özen göstermelidir. Müşteriye ulaştığında prezentabl birlikte gülümseyerek hizmetini tamamlamalıdır. Müşteri memnuniyetinin olmadığı noktada sizlerin de memnun olmayacağınızın farkında olarak hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.  

Tüm motorlarımız sürekli olarak bakımlara tabi tutulmakta ve yolda kalma olayının minimize edilmesi sağlanmaktadır. Bu bakımdan sayesinde daha hızlı ve daha kolay bir şekilde hizmet verebilmektedir. Ayrıca sadece gündüz değil gece de ihtiyacınız olduğunda firmamız sizlere hizmet verir. 7 gün 24 saat İstanbul’un her yerinde verilmiş olan hizmetlerimizde bulunan kuryelerimiz sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilaçtan gıdaya A’dan Z’ye her türlü konuda sizlerin tüm taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir.  

Bu hizmetlerin hepsi bir bütündür. Bir bütün olarak sunulmaktadır. Sizler de bu sayede daha rahat ve daha korkutucu bir şekilde hizmet almanın rahatlığına kavuşmuş olursunuz. Hizmetlerimiz arasında bulunan araçlı kuryeler sayesinde daha büyük gönderilerinizin gönderilmesi sağlanabilir. Kısacası sizlere her zaman için en iyi en doğru hizmetleri sunarak yardımcı olmaya çalışan firmamıza sizler de güvenebilirsiniz.